Diary'*

Štědrý den:*

24. prosince 2012 v 23:05 | Kájuš*
Ahój, jsem zpátky, promiňte, že jsem tu tak dlouho nebyla.
Mám pro vás skvělou zprávu:

!BLOG ZNOVU ROZJÍŽDÍM!


Bude tu sem přidávat hlavně své outfity, líčení atd. takže se máte na co těšit!*

A co jste našli pod stromečkem?
- já jsem z dárečků spokojená:3

Tak dodatečně:
Tumblr_mesvy1qvqc1r8lweio1_500_large

Friday- 21.9.

21. září 2012 v 19:19 | Kájuš*
Ahooj, tak jsem to asi zařekla, jak jsem psala v minulým článku, že ve třídě jsou skoro všichni nemocní, já jsem taky a to nachcípaná na chcípnutí. Bolí mě hlava, chraptim, mám ucpanej nos. . . a všechno možný, ale naštěstí teplotu nemám, zatím. Školu 'jen' do půl druhý jsem přežila, po škole jsem šla s mojí NKNS Míšou v Cafféčku na palačinkách s horkými lesními plody+ pomerančový fresh. Poblíž nás seděla nějaká ne moc hezká pani, která pořád kouřila, byla zmalovaná a pořád se usmívala na číšníka a měla levou kabelku od Prady, asi jí šlohla mámě:D:D:D:D Zítra ráno jedeme pro takovou destičku do tabletu, strká se do ní USB flashka, dám si do ní filmy a budu se celej den koukat na filmíky, protože když ty filmy stahuju přímo do něj, zabírá mi to zbytečně místo, radši si místo toho stáhnu 20 her. Tak zase zítra, páčko')
3ae08acf9a9e6566e1063deae066e117-d5fi3pl_large

Omluva )

19. září 2012 v 15:00 | Kájuš*
Čauky ) promiňte, že jsem tu tak dlouho nebyla, to je můj rekord, ještě tak dlouho jsem na blogu nevynechala, jako teďka a doufám, že je to na posled. A jak se máte? Včera jsem se přihlásila na fotografickej kroužek, co máme na škole, takže super.) Dneska bylo fakt hnusně, ráno pršelo, foukalo, teď je zateženo že skoro neni vidět obloha, fuj, nesnášim tohle počasí! U nás ve třídě jsou skoro všichni nemocní, pořád *pčík*, *pčík* a *pčík*, nesmim nic chytit, protože už za 9 dní jedu do Francie-Paříže a Saint-Tropez, už se nemůžu dočkat! Ulalá:*
Fotka: So I called my friend Johnny And I said to him: Johnny La gente esta muy loca, What the fuck?!
- asi poslední letní -.-'

Uvidíme se zítra, v dalším článku, zatím pa'*

29.8.;*

2. září 2012 v 14:40 | Kájuš*
Ahój, 29.8. jsem strávila den s mojí NKNS Míšou:) Ve 13°° jsme měly sraz u naší školy, šly jsme do Caffé 22, s morčatama:D:D objednaly jsme si Ledovou kávu skořice (kafe, skořicová zmrzlina, šlehačka posypaná skořící). Bez cukru to bylo hrozně hořký, tak jsme si tam musely dát 3 a půl těch malých cukříků:'D Potom jsme šly na hřiště, kde jsem Míše chtěla ukázat co jsem dělala v pondělí na kurzu hip-hopu. Kecaly jsme a dávaly morčatům listy pampelišek, moje Roxy se Mabi vyčůrala do pelíšku, tak jsme šly k Míše a první co bylo: pelíšek- směr pračka. Ukázala mi nový byt, protože se stěhovali, má krásný pokoj. Má tam tapetu Eiffelovky (jako já). Daly jsme si pití, pokecaly na mega balkoně kde jsme se málem upekly a šly na další hřiště, (nejen) ve výtahu jsme se samozřejmě fotily. Na hřišti jsme pořídily taky pár super fotek a dost jsme se namály. Chudáček jedna malá holčička jela z prudký klouzačky a uplně z ní vyletěla a přistála na zadku a pak spustila alarm-bulela;D Pak mě šla vyprovodit Míša domu a skoro u školy jsem zjistila, že nemám svoje morče, tak jsme se musely vrátit:'D Byl to úžasnej den.♥'

Fotky pod perexem:

Skvělý den- 23.8.

23. srpna 2012 v 23:00 | Kájuš*
Ahoj)) dneska u mě byla kámoška, koupaly jsme se, v bazéně jsme vydržely celý den, protože bylo opravdu krásné počasí. Jenom jsem dostala mini infarkt z toho, že Míše málem spadnul do vody foťák, ale nespadnul, uffff.
A co jste dělali včera vy ? Snad jste si tento den užili stejně, jako (my) já.)

Nakonec sem vám dám pár fotek:
• konečně jsem se té fotky dočkala:O

Kajus-Novotna.blog.cz
tahle fotka se mi líbí !

Kajus-Novotna.blog.cz
Time to laugh

od maminky:*

ještě suchá:)

Tak snad se vám fotky líbily a dobrou noc;*

Jsem z5, kino, nový obleček'*

11. srpna 2012 v 16:00 | Kájuš*
Ahój:)
Ve středu jsem přijela a až do dneška se mi nechtělo na noťas, až do teď, když je hnusně. Včera už od 12 jsme byly s Bárou a Dianou na Hájích, chtěly jsme jít do kina, ale nic nehrály, tak jsme musely dvě hodiny čekat než otevřenou. Zatím jsme šly do Rossmanna a do pizzérky hned vedle, měly jsme Hawai♥ Rychle to uteklo, takže to bylo super. Koupily jsme si napůl velký šunka-sýr popconr a velkou kolu. Film byl super, byla jsem na něm už 2x:)

Pár fotek:

Overál:
Obchod: New Yorker
Size: XS
Colour: light blue
CENA: 619 Kč
CENA PO SLEVĚ: 379 Kč
CENA PO DALŠÍ SLEVĚ: 129 Kč !!!

Samozřejmě jsme byly na Chodově a Arkádách:* Byl to super den a zítra opáčko:))

I'm not at home: 4.8. - 9.8.

4. srpna 2012 v 7:00 | Kájuš*
Hi guys!
Ode dneška (od 13°°) tu nebudu, vrátím se ve středu nebo ve čtvrtek. Jedeme na chalupu, je to trochu prdelákov, ale je to tam dobrý:)) Možná pojedeme na Německa (máme to blízko) do aquáče nebo na nákupy. Měla jsem si tam vzít kámošku, ale jedou ještě známý, takže by se ta moje kámoška nevešla, i když se jede 7-místnym autem.
Kdyby byla megální nuda, tak budu hrát na iPhonu vesmírný Angry Birds, Fruit Ninju, Cut the rope a na tabletu virtuální sporty, jako tenis, fotbal apod. :D:D:D Co děláte proti nudě vy, když nemáte přístup k internetu ? O,o

Nebojte, budou přednastavené články, každý den jeden, tak se máte na co těšit:)


Nepřítomnost do: 8 nebo 9.8., ale články jsou přednastavené:)
576119_265449476899166_869519626_n_large

Sunday 14.7.

14. července 2012 v 22:05 | Kájuš*
Čáu, včera byl hroznej den a to tomu odpovídá, pátek třináctého . . aspoň se mám na co vymluvit :D:D Promiňte, že jsem dneska nic nepřidala, neměla jsem čas, ani náladu, koukala na filmy a chtěla si užít sobotu.)) Vezmu to i z té lepší stránky: už od rána mi všichni gratulovali, psali na facebook, skype, mobill a další přáníčka a volali mi, potěšilo:* Od babičky jsem dostala 1 500 Kč a od rodičů dostanu v pondělí foťák.)* Mamka mi upekla krtkův dort') jiný dorty nejim, spíš je upřímně nesnášim;D Všem Karolínám přeju jen to nejlepší k dnešnímu svátku. ^^ Teď koukám na Star Wars, tak pá,)

↓ To jsem já.)

'Výlet' 26.6.

26. června 2012 v 19:40 | Kájuš*
Ahojky!
Dneska byl hroznej den -,- První hodinu jsme myli lavice, druhou taky, třetí jsme hráli BANG! Potom jsme šli na výlet, do terárka někam do Dubče, pěšky. Po cestě jsme trhali třešně, utrhla jsem si jednu a ta byla hrozně kyselá, ale pak jsem dostala od Myšáka dobrý třešně :D)) V tom teráriu se mi docela líbilo, až na pavouky. Hned ve vchodu byl obrovský papušek Ara ararauna (na poprvé jsem to nemohla vyslovit) a rovně další potvůrky. Bylo tom spooustu hadů, ještěrek, želv, 2 krokodýli a roztomilý opičky a mývalové;D
Nejlepší byla mangusta :D:D:D:D (je to podobný surikatě). Skáče to po všech, čmuchá to do ucha a leze pod tričko Akorát že do toho ucha i pískala:'D Pak jsme šli z5 zase pěšky! Petr a Petr (H. a Š.) nás po Oboře honili s kopřivama a všichni utíkali a pištěli. Přišli jsme hodinu po tom, co vyučování mělo skončit, fakt supr. Šla jsem mě a Klárce do školy pro tašku, protože jsme si jí nemohli vzít, i když jsme měli malý kabelky. Pak jsme šly spolu na nádraží, než přijel vlak tak nás tam otravoval Lukáš na kole. :D:D
Ve 3 odpoledne jsem jela s Mášou na Chodov 'za odměnu' ;DD před 40 minutama jsem přišla domu) Bylo to skvěký odpoledne.) Fotila jsem v tom terárku iPhonem, takže nějaký extra zaostřený profesionální fotky nemám :D
Papa*

Ulálá, víkend;*

24. června 2012 v 20:00 | Kájuš*
Ahoj.)
V pátek v 6 hodin 'odpoledne' jsme jeli na Matesovo 18-tiny. Byly super Když jsme hráli fotbal, tak jsem si narazila snad všechny prsty u nohou :D:D:D a to zejtra máme akademii a musím mít lodičky!
Omg, ještě si tam zlomim nohu. :x:D:D Ráno jsme jely s Agi k nám a pak na Háje. Mezitim mi volala kámoška Naty, domluvily jsme se a jela s náma. Na pouti jsme utratily asi 'jenom' 200 Kč. Byly jsme na: Cirkusu jumbo, horské dráze a nakonec jsme si koupily modrou cukrovou vatu. Moc nás to tam nebavilo, tak jsme zašly na Bubble tea. Dala jsem si ledovou tříšť- broskev s kuličkama liči a aloe vera. Ty aloe vera kuličky byly pěkně hnusný, myslela jsem, že budou chutnat jako ty kousky v tom pití. . ale chyba! Jinak to bylo překvapivě dobrý;DD Minule jsem si dala jahodový čaj s jahodovýma bublinkama, fuj.
Ještě jsme byly asi hodinu v Rossmanu, kde na nás pořád čuměl nějakou chlap s hrooozně hlubokym hlasem, Naty si tam koupila řasenku. Já si koupila make-upový korektor od essence. Zkoušela jsem zatím jenom tester, ale až ho pořádně vyzkouším, udělám recenzi.)) Pak pro nás přijela teta Lucka (Agi mamka) a mě s Naty odvezla k nám, byla u nás ještě hodinu a pak jsem jí vyprovodila.
Jako poslední přidávám dvě fotky z těch 18-tin a loučím se s vámi, papa')
- Mates, Jarda, Dominik*
- TOP:-*

Pool')

18. června 2012 v 15:15 | Kájuš*
Ahój, taky je u vás takový horkooo ?
U nás je 32°C O,o A v bazénu máme 25°C, takže tam jdu. :D Za chvíli jsou prázdniny a hurá na dovču) Už se těšim až budu opálená, ne jako mrtvolka. :D:D Takhle by to nešlo, jdu ven ..)
Tumblr_m5pkn5llrp1rxdyrho1_500_large
Byeeee :*

Nature;D

13. června 2012 v 16:30 | Kájuš*
Ahój.)
ROZVRH HODIN:
1) čeština- opakovali jsme.
2) matika- bavila mě.) a taky jsme opakovali.
3) o5 čeština- četli jsme v čítance 'Hochy od bobří řeky'.
4) fyzika- dělala jsem pokus výbus sopky, dostala jsem 1. Tahle hodina byla skvělá;)
5) AJ praktikum- říkali jsme, co se nám tu líbilo a nelíbilo atd. docela dobrý.)
Nakonec jsme šly na oběd a odpoledku. První hodinu jsme dělaly sushi ale jiný, než je znáte. Něco jako palačinky, přidá se do toho zelený potravinářský barvivo. Z tý směsy se udělaji palačinky, namažou se nějakou smetanou nebo co, zamotaj se a doprostřed se dá hrozinka. :D:D:D Je to nechutný.
Po 'sushi' jsme nacvičovali na akademii.

A teď se jdu učit . . píšeme test z Přv)
+ dej mi prosím hlas tady, klidně a ráda oplatím, děkuju :**
Tumblr_m4xk6erkeg1rpzrw8o1_500_large
Kájuš* xoxo. ♥

Dětský den')

1. června 2012 v 20:15 | Kájuš*
Ahój.))
Všem přeju hezký Mezinárodní den dětí;DD
Byli jste někde se školou ? )) My nikde -,- ale dostali jsme tyčinku Bueno a bonbóny, kterym jeden kluk střelil mojí kámošku do okna a má monokla :x :D:D
Já dostala 300Kč a ještě dostanu Conversky') Pojedu si pro ně o víknedu v pondělí;)
A barvu ? To asi fialovou nebo černou)) ještě nevim , tam si určitě vyberu:D
Mmm, tyhle jsou taky hezký :* :
Tumblr_m2fzhxf9dx1qgmzuto1_500_large

Mignon journal -►29.5. 2012

29. května 2012 v 14:50 | Kájuš*
Čáuky)
Tumblr_m4qx96ecxn1rx8q7oo1_500_large
Dneska to bylo ve škole fájn.)) Dostala jsem tři 1 z příroďáku.
Jupííííí , zítra máme ve škole den zvířat.'))♥ Vezmu si moje morčátko Roxy. . takhle vypadá:
Ještě teďka jdu k Ali domu i s Míšou , se kouknout na její mini zoo;D Snad z těch potkánků , krysiček , myšiček nezešílim :D:D:D Přiznávám se , trochu se jich bojim :x i když jsem hlídala kámošce uplně holou krysu s nechutnym ocasem, jmenovala se Bingo:D Už půjdu . . páčko;*

Dětský den:'DDD♥

27. května 2012 v 20:17 | Kájuš*
Ahój ))

Včera jsem byla na dětskym dnu. Ve 2°° jsem měla sraz s Naty (na fotce má bílý tričko s nápisem). Hry tam byly docela pro mrňousy ale na šla jsem na střelbu, střílela jsem ze vduchovky:D a střelila 5/5. ))
V 18:45 přijeli hasiči a stříkali pěnu, pak začla válka:D Já jsem tam opatrně chodila, nechtěla jsem mít na hlavě pěnu, nooo ale samozřejmě se Feďa, Roman a Saša na mě domluvili. Chytili mě za ruce, nohy a vyváleli v pěně -,- Byla jsem celá mokrá, Majk mi stričil tu pěnu do pusy :D:D:D a málem si tam rozbil Ray Bany brejle když na něj zaútočila Berta:'D
a nakonec fotka, nejhorší:D nemám žádnou fotku, kde by se všichni koukali do objektivu:D*

↑ úplně vlevo je Feďa, vedle něj Saša, pak já, vedle mě Berta, Naty, Roman, Kuba a veprostřed Venca;)

Yoop a pak jsem byla do 11 večer venku s Feďou a Romanem')
A dneska v 11°° přijela Naty k nám, byly jsme v zakrytym bazénu ale bylo vedro, tak jsem ho otevřely;D Feďa ani Roman tam nešli O,o Docela mě mrzí to, že jsme je tam neshodily;DD

A co jsi dělal/a ty o víkendu ?:D

23.5. > přednáška.

23. května 2012 v 19:00 | Kájuš*
Čauky mňauky)
Dneska jsme měly (jenom holky) místo první hodiny-češtiny takovou přednášku o ,, dívčim těle , pubertě " atd. Dostaly jsme takovej balíček a vy si domyslete , co tam bylo;D Hned na začátku jsem věděla, o čem přednáška bude , jak jsem řekla , tak se stalo. :D))
Celou dobu , mi bylo pořád nějak vedro , potila jsem se , bolela mě hlava , motala se mi a asi po 10 minutách jsem viděla strašně rozmazaně , nemohla jsem se soustředit na to , co nám ta pani řikala a taky jsem prej byla bílá. Tak jsem šla s p. učitelkou na chodbu , kde jsem skooro omdlela , dobře , omdlela jsem . . ale asi na minutu. Potom mi dala skleničku vody a obklad na čelo a za krk. -,- Prostě když vidim krev , tak omdlim. :/
O prázdnincách když jsem byla v nemocnici se slepákem , tak se mi stalo něco podobnýho. . Ale teď je to už dobrý;)
Po obědě jsme šli celá třída nacvičovat do tělocvičny na akademii , ale na chodbě nás zamkla uklízečka tak jsme museli volat z šatny přes okna s mřížema na zahradníka aby nás odemkl. :D:D:D Bylo do dobrý.))

Měla jsi ve škole nějakou podobnou přednášku ? ))
33430491_large

Nakupováníčko :-*

12. května 2012 v 8:00 | Kájuš*
Ahój :3
Img1494375370_large
Už se těšim na neděli --> mamka přijede z Belgie ♥))

Protože jsem se teďka dost zlepšila ve škole , tak mi taťka něco koupil;)
. .v Tally Wejl jsem si vybrala takový tílko , který jsem si sama zaplatila
a pak mi ta'ťka přikoupil ještě jedno a kraťasy))

tílka♥:
↑ a to uplně stejný v černym :*

& kraťásky♥:
- škoda že má bejt dneska hnusně , vzala bych si to ven:*

Líbí ?;D

1. May , honey.

1. května 2012 v 19:30 | Kájuš*
Ahój.))
Brzo ráno přesně v 6:43 jsem se vzbudila , protože mi mamka otevřela okno a bzučel u okna nějakej velkej čmelák a já si myslela , že to je sršeň. :D:D:D Když jsem uslyšela: ,, bzzzzzz " tak jsem za 5 vteřin vylítla z postele a běžela z pokoje.
Dopoledne jsme jeli do Aquaparku do Čestlic.)) Užila jsem si to tam , nejlepší byla divoká řeka a trychtýř (udělala jsem 3 a půl kolečka O.o ). Ostatní tobogány byly taky super , byla jsem samozřejmě uplně na všech. Dali jsme si i zmrzlinu , já měla černej rybíz a pistácii. Akorát na tý divoký řece v zatáčce jsem narazila do tý stěny a bolí mě koleno. Vždycky když jsem jela tak jsem do ní narazila , tak jsem si pak zvykla , nohama se to nedalo ubrzdit. :D:D Odcházeli jsme asi ve 4 hodiny. .
Miluju svátky ')
Holky ! Dneska je 1. Máj , dostaly jste už pusu (pod třešní) aby jste neuschly ? ;D
Nebo jste ForeverAlone ? O.o
Včera z frájiny jsme byly s mamkou , tetou , Berčou a Elizabeth v Caffé 22 , tam jsem měla palačinky-uvnitř skořicová zmrzlina s horkýma malinama , oběd v jídelně se nedal. :D Pak jsem měla do Kolovrat a tam šla ven s Miláčkem. ♥_♥
Záviď. ;))
↑ to jsem dělala já*
- takže nekopírovat -,-
mayted16
Noo a zejtra zase škola. :x Proč si myslim že je sobota ? http://emo-hannah.blog.cz/
Grrr , nechce se mi tam a ještě máme odpoledku. -.-

Snad se vám článek líbil , páčko *))

Mix;))

23. dubna 2012 v 19:15 | Kájuš*
Salute *

Sobota: to jsem byla jako v pátek venku s mojí NK, a morčata , psala jsem vám to ;D
- kdo to nečetl , tak je to TADY :)
Po dloohý procházce s morčíkama jsme šly k nám , udělaly jsme si Nestea z Dolce Gusta ♥ a šly na trampošku. Asi půl hodiny jsme skákaly (sedy apod.) a pak jsem začla dělat salta a flákla jsem se do nohy o to železo co je okolo trampolíny .! :X Bolelo to dost že jsem skoro nemohla chodit - kulhala jsem. :D:D:D Ještě teď mě to bolí . :/ Zatim mi taťka maloval pokojík * na fialovo *-* Míša když si nazula svoje supr čupr boty který jsou ' krásně obout ' tak jsem se jí zeptala , jestli se půjde podívat. :D:D Doprovodila jsem jí do školy a pak kulhala domu . ;D

Neděle: perfektní den .! ♥ Po obědě jsem šla o5 s mojí NK ven :* Jo , jo , jo , zase s Roxy a Mabi (morčata > Roxy je moje a Mabi Míši ) . Byly jsme s nima zase na našich oblíbených lavičkách před školou a taky v parku a u rybníka . Nakonec jsme ho celej obešly, s morčatama v ruce jsme šly asi 5 m , protože nastal stav nouze, kdy nám lezly někam pod ruku, do vlasů, prostě byly hrozně neposedný ;DDD tak jsme je daly do přepravky . Od toho rybníka je to kousek , tak jsme šly ještě k nám . Nejdřív jsem jí ukázala svůj úžasnej pokoj ve kterym je tapeta Eiffelovky ♥_♥ . . házely jsme tam po sobě papriku, a ještě nechutnej celer řapíkatý - ochutnáváte na vlastní nebezpečí , tak jistě , to je mňamka. :DDD pak jsme Roxinku a Mabinku daly na zahradu do výběhu . ') Musim uzat , že si padly do oka a obě bez nějakých bitek a kousanců se spolu spokojeně pásly (až na ten konec no ;D:/ ) . Taky jsme samozřejmě skákaly na trampolíně , to byla sranda ! :'DD Nejlepší bylo jak si jedla lehla a druhá přes ní skákala , nejdřív přes nohy , břicho a pak obličej , neskočily jsme na sebe, jupí . :D)) Samozřejmě jsme je fotily a taky sebe:
- nechtěla jsem jí sem dát, ale dám . Je to momentka mě :D*

- ňuňu . :*
- By me :D))

a morčátka:
- Mabinka ')

- o prázdninách (14. července- to mám svátek) má 3. narozeniny ♥))
- ten pelíšek co tam má uplně miluje , i ten Mabinky , vždycky se k ní nasosá ;DDD

- ta fotka se mi docela povedla ))
- uplně se mi natáhla na ty nohy :D:D:*

- miláček ♥

- naše úžasný mašličky z trávy pro R&M ♥))

- tahle se mi líbí nejvíc, ňuf*

- čočanda ))*

Pondělí: ve škole bylo fájn , doslala jsme jenom 1 z dějáku (test- Řecko). Nejlepší byly čeština ;D prej: ,, aha "
a p. učitelka: ,, aha je klika u záchodu " :'DD a taky děják > místo Plebejové & Patrícijové tak PLAYBOYOVÉ :'D
. . na frájině to bylo dobrý ')

To by bylo všechno, doufám, že se vám líbil článek a fotky .!

Morčecí výlet o.1 *

20. dubna 2012 v 20:30 | Kájuš*
Čauky.)
Lazy_guinea_pig_by_lieveheersbeestje-d4x221w_large
Dneska jsem šla s mojí NK ven, i s morčátkama, já s Roxy a Míša s Mabi. )) Ve 14:45 jsme se sešly u školy, chvíli jsme byly na v takovym 'parku' a seděly na lavičkách, pak šly ke škole pro pampelišky a nějaký čtvrťáčci co tam čekali se k nám rozběhli a začali řikat: ,, jééé, to je hezkej KŘEČEK " apod. Křeček a morče je něco uplně jinýho, ale tvrdili že je to to stejný :D to je jako tygr a gepard. Pak jsme šly do PETSTORU, tam jsme koupily Roxce a Mabce tyčinku (takovou tu pro hlodavce). A ještě jsme byly v dalších chovatelských potřebách a tam jsme jim koupily Dropsy a já Roxy ještě žrádlo, protože jí ráno došlo. ;D Na hřišti jsme byly hrozně středem pozornosti, všechny děti na nás koukaly. Rozbaly jsme jim ty tyčinky a dropsy a chovaly si je. ♥ Ale kazili to nějaký dva kluci, který tam pořád jezdili na kole jak blázni a sparovovali si tam kola ! ;D Ještě jsme se vrátily zase před školu a šly do parčíku na ty naše lavičky. :* Všechny věci měla Míša v batohu ( i ty moje co jsem si koupila ) a měla tam i domeček pro morče a kartáč. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A když jsem přišla domu (v pů pátý) tak jsem si všimla, že jsem si zapomněla u Míši to žrádlo a dropsíky. :D:D

- ale den byl docela pecička. :*
73df5dc805_83990828_o2_large

16.4. 2012, honey.

16. dubna 2012 v 17:45 | Kájuš*
Salute*

Nákupy viď. :*

28. března 2012 v 17:45 | Kájuš*
Čauahoj ))
Včera jsem byla nakupovat, koupila jsem si tři věci. ,))
Úžasný věci ! ♥
. . dneska jsem je měla i na sobě, ale jenom dvě.

Tak se s váma podělim ;D tady máte obrázky:

Černé gumové balerínky (na vložce gepardí vzor)
Značka: GATE
Cena: 198,- Kč
Velikost: 38

Křiklavě (svítivě) růžové balerínky s mašličkou
Značka: GATE
Cena: 148,- Kč
Velikost: 38

& oranžový rifle O.o ♥
Značka: GATE
Cena: 398,- Kč
Velikost: 36


↑ já.)

Krásný slunečný sobotní den (24.3) ♥))

24. března 2012 v 14:00 | Kájuš*
Čaute ;*

Dneska je opravdu moc hezky, svítí sluníčko, obloha modrá skoro bez mráčků, co víc si přát ? ))
- Ještě by to chtělo odkrýt bazén no. ;D
Vztávala jsem asi v 11, než jsem se vyhrabala z postele, bylo přesně 12°°, měla jsem totiž snídani v posteli a hrála the Sims. :D:* Zrovna na sobě mám křiklavě oranžové tílko a černé legíny a stejně je mi vedro! :X :D
Tumblr_m1946hc8zi1r0hklro1_500_large
Roxinka (moje morčátko) je venku, papá travičku a Setík (pejsek) leží pod stromem a žužlá svoje gumové hračky. :D:D
Já jsem jsem s nima tak chvíli ležela na dece, 'opalovala se' a pozorovala je. . pak mě začala bolet hlava, tak jsem šla zase domu. ;DD Ale když je tam tak hezky, tak asi půjdu buď na brusle, nebo si tam zpátky lehnu a budu si číst. :)) Mám chuť přečíst tak 3 knížly. :D)) A možná taky budu fotit. ♥ (potom bych přidala fotky.*)
Tumblr_m1e11cymzg1qi4uuwo1_500_large
Tak zatím, užívejte dne. Páčko *))

Včerejší výlet do Pražské zoo *))

21. března 2012 v 16:30 | Kájuš*
Salute. ♥'
September-22-2011-13-38-09-5900979ngq1fcrgc_large
Jak už jsem psala, včera jsme byli se třídou v Pražské zoo, bez béčáků. ))

Ještě 4 hodiny. :*

15. března 2012 v 20:00 | Kájuš*
Salute. ♥'
Ještě 4 hoďky a ? Je 16.3. a mám narozky! :))
Jupí, já se tak těšim. :D*
- určitě nebudu moct usnout. ;DD
Ale slavit to budu až v neděli (s rodinou..) a s kámoškama příští týden. :*

UŽ UMIM DĚLAT PNG SRDÍČKA, LÍBÍ ?
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Tumblr_lyph507ylm1r2ezdco1_500_large
Tumblr_m0x04dkk4m1qc1wduo1_500_large
Product-hugerect-12279-99-1328000932-08479ec044b6f8eb821267f9de251193_large
Uhh, já mám skvělou náladu! *

Zítra bude tvz. Narozeninový & a soutěžný den. :))
- budou různé soutěže, bleskovky, poznávačky apod., tak se těšte! ♥

Ps: neuměla jsem hvězdu ani stojku :(
- ale už jí umim :*)
- ode dneška :DD
- umíš jí taky ?
 
 

Reklama